NOWOCZESNE NAGROBKI

Ekskluzywne nagrobki ze szkła hartowanego, granitu i betonu architektonicznego – to nasza Nowość w tym sezonie!
Od początku 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Moderngrave.com i możemy zaproponować Państwu niezwykłe nagrobki, które powstają z połączenia szkła hartowanego, szczotkowanego aluminium, betonu architektonicznego oraz granitu. Taki nagrobek to nowoczesna forma wyrażenia pamięci o zmarłym przy jednoczesnym zachowaniu prostoty formy i harmonii.
Wszystkie materiały użyte do stworzenia tego niezwykłego nagrobka są odporne na działanie warunków atmosferycznych i obejmuje je taka sama gwarancja jak każdy inny nagrobek granitowy.
Dzięki wykorzystaniu elementów florystycznych oraz możliwości uzupełnienia nagrobka elementami z granitu można nadać niepowtarzalny i oryginalny charakter każdemu takiemu projektowi.
Przygotowaliśmy dla Państwa również wyselekcjonowane wzory czcionek, które podobnie jak na nagrobkach granitowych są piaskowane.
Ten ekskluzywny i nowoczesny nagrobek może zostać wykonany zarówno jako pomnik pojedynczy, podwójny jak i urnowy/dziecinny.
Jesteśmy wstanie również przygotować dla Państwa wizualizację-projekt takiego nagrobka wg Państwa wytycznych.
Na naszej wystawie nagrobków przy ul. Wolności 161 w Zabrzu możecie Państwo zobaczyć taki nagrobek na żywo w jednej z naszych aranżacji.

zdjęcie

Serdecznie zapraszamy.