Promocje

PROMOCJA W ZAKŁADZIE KAMIENIARSKIM SMERCZEK, ul. Wolności 161, Zabrze:

WIOSNA 2020 – PROMOCJE NA NAGROBKI!

Serdecznie zapraszamy w wiosennych miesiącach do składania zamówień na nagrobki w naszej ofercie promocyjnej – w cenie każdego zamówionego nagrobka otrzymujecie Państwo: montaż pomnika, wykonanie napisu piaskowanego – nie zależnie od ilości znaków, fundament zbrojony betonowy pod pomnik oraz wazon mrozoodporny lub zaślepkę wazonu granitowego zapobiegającą pęknięciu wazonu w okresie zimowym GRATIS!

Serdecznie zapraszamy na naszą wystawę nagrobków – na wiosnę mamy dużo nowych wzorów pomników oraz nowe kolory granitów.

 

WAKACYJNA PROMOCJA

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. obowiązuje wakacyjna promocja – do każdego zamówionego nagrobka otrzymujecie Państwo GRATIS:

– montaż pomnika

– wykonania napisu piaskowanego /nie zależnie od wielkości napisu i
ilości liter/

– fundament-zbrojony betonowy pod pomnik

– wazon mrozoodporny

ATRAKCYJNE CENY NA MODELE NAGROBKÓW Z ZESZŁEGO ROKU!

Zapraszamy na naszą wystawę, gdzie mamy jeszcze parę modeli nagrobków z zeszłego sezonu w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą wystawę na ul. Wolności 161 w Zabrzu.

WIOSENNA PROMOCJA!

Do każdego zamówionego nagrobka dodajemy wazon mrozoodporny gratis! W cenie każdego nagrobka: montaż, wykonanie napisu piaskowanego oraz fundament zbrojony-betonowy pod pomnik. W przypadku gdy na miejscu stawiania nowego nagrobka znajduje się stary pomnik – rozbiórka gratis!

POMNIKI GRANITOWE POJEDYNCZE JUŻ OD 2 000,-PLN

W CENIE POMNIKA: MONTAŻ, WYKONANIE NAPISU, PODKŁAD ZBROJONY BETONOWY POD NAGROBEK, DEMONTAŻ STAREGO POMNIKA JEŻELI SIĘ NA TYM MIEJSCU ZNAJDUJE!”

POMNIKI GRANITOWE PODWÓJNE JUŻ OD 4 500,- PLN

W CENIE POMNIKA: MONTAŻ, WYKONANIE NAPISU, PODKŁAD ZBROJONY BETONOWY POD NAGROBEK, DEMONTAŻ STAREGO POMNIKA JEŻELI SIĘ NA TYM MIEJSCU ZNAJDUJE!”

 Gliwice