Promocje

PROMOCJA W ZAKŁADZIE KAMIENIARSKIM SMERCZEK, ul. Wolności 161, Zabrze:

WIOSENNE PROMOCJE 2021

Zapraszamy do składania zamówień na nagrobki. Tej wiosny mamy dla Państwa promocyjne ceny nagrobków! Wystawa pomników naszego Zakładu Kamieniarskiego w Zabrzu ciągle poszerza się o nowe wzory oraz kolory granitów. Jesteśmy producentem nagrobków, dlatego możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny oraz przeróżne kolory granitów. Wykonujemy również pomniki pod specjalne zamówienie klienta.

Zapraszamy na naszą wystawę pomników na ul. Wolności 161 w Zabrzu

Jesteśmy otwarci w godzinach: pn-pt 9.00-17.00 oraz sb. 10-14.00. Serdecznie zapraszamy!

WIOSNA 2020 – PROMOCJE NA NAGROBKI!

Serdecznie zapraszamy w wiosennych miesiącach do składania zamówień na nagrobki w naszej ofercie promocyjnej – w cenie każdego zamówionego nagrobka otrzymujecie Państwo: montaż pomnika, wykonanie napisu piaskowanego – nie zależnie od ilości znaków, fundament zbrojony betonowy pod pomnik oraz wazon mrozoodporny lub zaślepkę wazonu granitowego zapobiegającą pęknięciu wazonu w okresie zimowym GRATIS!

Serdecznie zapraszamy na naszą wystawę nagrobków – na wiosnę mamy dużo nowych wzorów pomników oraz nowe kolory granitów.

 

WAKACYJNA PROMOCJA

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. obowiązuje wakacyjna promocja – do każdego zamówionego nagrobka otrzymujecie Państwo GRATIS:

– montaż pomnika

– wykonania napisu piaskowanego /nie zależnie od wielkości napisu i
ilości liter/

– fundament-zbrojony betonowy pod pomnik

– wazon mrozoodporny

ATRAKCYJNE CENY NA MODELE NAGROBKÓW Z ZESZŁEGO ROKU!

Zapraszamy na naszą wystawę, gdzie mamy jeszcze parę modeli nagrobków z zeszłego sezonu w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą wystawę na ul. Wolności 161 w Zabrzu.

WIOSENNA PROMOCJA!

Do każdego zamówionego nagrobka dodajemy wazon mrozoodporny gratis! W cenie każdego nagrobka: montaż, wykonanie napisu piaskowanego oraz fundament zbrojony-betonowy pod pomnik. W przypadku gdy na miejscu stawiania nowego nagrobka znajduje się stary pomnik – rozbiórka gratis!

POMNIKI GRANITOWE POJEDYNCZE JUŻ OD 2 000,-PLN

W CENIE POMNIKA: MONTAŻ, WYKONANIE NAPISU, PODKŁAD ZBROJONY BETONOWY POD NAGROBEK, DEMONTAŻ STAREGO POMNIKA JEŻELI SIĘ NA TYM MIEJSCU ZNAJDUJE!”

POMNIKI GRANITOWE PODWÓJNE JUŻ OD 4 500,- PLN

W CENIE POMNIKA: MONTAŻ, WYKONANIE NAPISU, PODKŁAD ZBROJONY BETONOWY POD NAGROBEK, DEMONTAŻ STAREGO POMNIKA JEŻELI SIĘ NA TYM MIEJSCU ZNAJDUJE!”

 Gliwice